Polscy ampfutboliści zaczynają rok 2024 od dwumeczu z Maroko

WIĘCEJ

Koszykarze Legii Warszawa z Pucharem Polski po 54 latach przerwy!

WIĘCEJ

Za nami halowe MP w lekkoatletyce. Wielkie emocje i rekord świata w Arenie Toruń

WIĘCEJ

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

24.02
Katar

WEC w kategorii Hypercar (zespół "AF CORSE") - oficjalne testy

AKTUALNOŚCI

Kacper Sztuka po przedsezonowych testach FIA F3

14 lutego 2024

Kacper Sztuka po przedsezonowych testach FIA F3

WIĘCEJ
Świetny debiut Macieja Gładysza w hiszpańskiej F4

12 lutego 2024

Świetny debiut Macieja Gładysza w hiszpańskiej F4

WIĘCEJ
Polscy juniorzy z brązowym medalem w Planicy!

12 lutego 2024

Polscy juniorzy z brązowym medalem w Planicy!

WIĘCEJ
ORLEN dalej w padoku F1. Nowe malowanie Visa Cash App RB

09 lutego 2024

ORLEN dalej w padoku F1. Nowe malowanie Visa Cash App RB

WIĘCEJ
KULMinacja sezonu. Czas na MŚ w lotach narciarskich

24 stycznia 2024

KULMinacja sezonu. Czas na MŚ w lotach narciarskich

WIĘCEJ
ORLEN Team z nowym logotypem. Nawiązuje do rosnącego zaangażowania koncernu w rozwój polskiego sportu

23 stycznia 2024

ORLEN Team z nowym logotypem. Nawiązuje do rosnącego zaangażowania koncernu w rozwój polskiego sportu

WIĘCEJ
PolSKI Turniej 2024 w skokach narciarskich zakończony!

22 stycznia 2024

PolSKI Turniej 2024 w skokach narciarskich zakończony!

WIĘCEJ
Martin Prokop na mecie Dakaru z najlepszym wynikiem w karierze

22 stycznia 2024

Martin Prokop na mecie Dakaru z najlepszym wynikiem w karierze

WIĘCEJ
Martin Prokop w czołówce Rajdu Dakar. Pech Macieja Giemzy

16 stycznia 2024

Martin Prokop w czołówce Rajdu Dakar. Pech Macieja Giemzy

WIĘCEJ
Rozpoczynamy PolSKI Turniej w skokach narciarskich!

12 stycznia 2024

Rozpoczynamy PolSKI Turniej w skokach narciarskich!

WIĘCEJ

SOCIAL MEDIA

WYDARZENIA

24 - 25luty

KatarKatar

WEC w kategorii Hypercar (zespół "AF CORSE") - oficjalne testy

24 - 25luty

Jaworzyna KrynickaJaworzyna Krynicka

Puchar Świata w snowboardzie

24luty

Marrakesz, MarokoMarrakesz, Maroko

Maroko - Polska (Amp futbol) - 2. mecz

26luty

Sosnowiec, PolskaSosnowiec, Polska

Polska - Macedonia Północna (el. EuroBasket 2025)

29 - 02marzec

Bahrain International CircuitBahrain International Circuit

GP Bahrajnu (F1)

29 - 02marzec

SakhirSakhir

GP Bahrajnu (F3)

01 - 03marzec

Balige - Jezioro Toba, IndonezjaBalige - Jezioro Toba, Indonezja

F1H2O UIM | Grand Prix Indonezji

01 - 03marzec

Glasgow, SzkocjaGlasgow, Szkocja

19. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce

02 - 03marzec

Lahti, FinlandiaLahti, Finlandia

PŚ w skokach narciarskich w Lahti

02marzec

KatarKatar

WEC - 1812 km Kataru

02 - 03marzec

Kraków, PolskaKraków, Polska

TAURON Puchar Polski Mężczyzn 2024

07 - 09marzec

Jeddah Street CircuitJeddah Street Circuit

GP Arabii Saudyjskiej (F1)

09 - 10marzec

Oslo, NorwegiaOslo, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Oslo

12 - 13marzec

Trondheim, NorwegiaTrondheim, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Trondheim

16 - 17marzec

Vikersund, NorwegiaVikersund, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Vikersund

16 - 17marzec

Lublin, PolskaLublin, Polska

Puchar Europy we wspinaczce sportowej

16 - 17marzec

Nysa, PolskaNysa, Polska

TAURON Puchar Polski Kobiet 2024

21marzec

Warszawa, PolskaWarszawa, Polska

Polska - Estonia (Baraże Euro 2024)

22 - 24marzec

Planica, SłoweniaPlanica, Słowenia

PŚ w skokach narciarskich w Planicy

22 - 24marzec

Melbourne Grand Prix CircuitMelbourne Grand Prix Circuit

GP Australii (F1)

22 - 24marzec

Albert ParkAlbert Park

GP Australii (F3)

29 - 31marzec

Prowincja Ui Nhon – Bindh Dinh, WietnamProwincja Ui Nhon – Bindh Dinh, Wietnam

F1H2O UIM | Grand Prix Binh Dinh

05 - 14kwiecień

HongkongHongkong

Turniej kwalifikacyjny do IO 2024 w koszykówce 3x3 kobiet

05 - 07kwiecień

SuzukaSuzuka

GP Japonii (F1)

06 - 07kwiecień

Kraków, PolskaKraków, Polska

Turniej towarzyski z udziałem reprezentacji Polski w Amp Futbolu

21kwiecień

Shanghai International CircuitShanghai International Circuit

GP Chin (F1)

27kwiecień

Donji Kraljeviec, ChorwacjaDonji Kraljeviec, Chorwacja

FIM Speedway Grand Prix - Chorwacja (Donji Kraljeviec)

04 - 05maj

Nassau, BahamyNassau, Bahamy

World Athletics Relays (lekkoatletyka) w Nassau

05maj

Miami International AutodromeMiami International Autodrome

GP Miami (F1)

10 - 12maj

Circuito de NavarraCircuito de Navarra

Navarra (Hiszpańska F4)

11maj

Warszawa, PolskaWarszawa, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Warszawa)

14 - 19maj

Antalya, TurcjaAntalya, Turcja

I turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

17 - 19maj

ImolaImola

GP Emilii-Romanii (F1)

17 - 19maj

ImolaImola

GP Emilii-Romanii (F3)

18 - 19maj

Jedovnice, CzechyJedovnice, Czechy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Jedovnice

18maj

Landshut, NiemcyLandshut, Niemcy

FIM Speedway Grand Prix - Niemcy (Landshut)

22 - 26maj

Antalya, TurcjaAntalya, Turcja

I turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

23 - 26maj

Monte CarloMonte Carlo

GP Monako (F3)

24 - 26maj

Monte CarloMonte Carlo

GP Monako (F1)

28 - 01czerwiec

Arlington, USAArlington, USA

II turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

01czerwiec

Praga, CzechyPraga, Czechy

FIM Speedway Grand Prix - Czechy (Praga)

01 - 08czerwiec

Haute-Savoie, FrancjaHaute-Savoie, Francja

Mistrzostwa Europy w Amp Futbolu

04 - 08czerwiec

Fukuoka, JaponiaFukuoka, Japonia

II turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

06 - 12czerwiec

Rzym, WłochyRzym, Włochy

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce

07 - 09czerwiec

Circuit Gilles-VillenueveCircuit Gilles-Villenueve

GP Kanady (F1)

07 - 09czerwiec

Algarve International CircuitAlgarve International Circuit

Algarve (Hiszpańska F4)

11 - 16czerwiec

HongkongHongkong

III turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

14 - 16czerwiec

Olbia Sardynia, WłochyOlbia Sardynia, Włochy

F1H2O UIM | Grand Prix Włoch

14 - 16czerwiec

Boretto, WłochyBoretto, Włochy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Boretto

15czerwiec

Maliila, SzwecjaMaliila, Szwecja

FIM Speedway Grand Prix - Szwecja (Maliila)

19 - 23czerwiec

Lublana, SłoweniaLublana, Słowenia

III turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

21czerwiec

Bydgoszcz, PolskaBydgoszcz, Polska

6. Memoriał Ireny Szewińskiej

21 - 23czerwiec

BarcelonaBarcelona

GP Hiszpanii (F3)

23czerwiec

Circuit de Barcelona-CatalunyaCircuit de Barcelona-Catalunya

GP Hiszpanii (F1)

27 - 29czerwiec

Bydgoszcz, PolskaBydgoszcz, Polska

100. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce

28 - 30czerwiec

Żnin, PolskaŻnin, Polska

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Żnin

28 - 30czerwiec

Red Bull RingRed Bull Ring

GP Austrii (F3)

29czerwiec

Gorzów Wielkopolski, PolskaGorzów Wielkopolski, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Gorzów Wielkopolski)

30czerwiec

Red Bull RingRed Bull Ring

GP Austrii (F1)

02 - 07lipiec

Walencja, HiszpaniaWalencja, Hiszpania

Turniej kwalifikacyjny do IO 2024 w koszykówce mężczyzn

05 - 07lipiec

SilverstoneSilverstone

GP Wielkiej Brytanii (F3)

05 - 07lipiec

Circuit Paul RicardCircuit Paul Ricard

Paul Ricard (Hiszpańska F4)

07lipiec

SilverstoneSilverstone

GP Wielkiej Brytanii (F1)

19 - 21lipiec

HungaroringHungaroring

GP Węgier (F3)

21lipiec

HungaroringHungaroring

GP Węgier (F1)

24 - 10sierpień

Paryż, FrancjaParyż, Francja

Letnie Igrzyska Olimpijskie

26 - 28lipiec

Spa-FrancorchampsSpa-Francorchamps

GP Belgii (F1)

26 - 28lipiec

Spa-FrancorchampsSpa-Francorchamps

GP Belgii (F3)

28 - 29lipiec

Circuito de JerezCircuito de Jerez

Jerez (Hiszpańska F4)

17sierpień

Cardiff, Wielka BrytaniaCardiff, Wielka Brytania

FIM Speedway Grand Prix - Wielka Brytania (Cardiff)

23 - 25sierpień

ZandvoortZandvoort

GP Holandii (F1)

25sierpień

Chorzów, PolskaChorzów, Polska

Memoriał im. Kamili Skolimowskiej w Chorzowie

30 - 01wrzesień

Autodromo Nazionale MonzaAutodromo Nazionale Monza

GP Włoch (F1)

30 - 01wrzesień

MonzaMonza

GP Włoch (F3)

30 - 01wrzesień

MotorLand AragonMotorLand Aragon

Aragon (Hiszpańska F4)

31sierpień

Wrocław, PolskaWrocław, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Wrocław)

07wrzesień

Ryga, ŁotwaRyga, Łotwa

FIM Speedway Grand Prix - Łotwa (Ryga)

13 - 14wrzesień

Bruksela, BelgiaBruksela, Belgia

Finał lekkoatletycznej Diamentowej Ligi

13 - 15wrzesień

Baku City CircuitBaku City Circuit

GP Azerbejdżanu (F1)

14wrzesień

Vojens, DaniaVojens, Dania

FIM Speedway Grand Prix - Dania (Vojens)

20 - 22wrzesień

Marina Bay Street CircuitMarina Bay Street Circuit

GP Singapuru (F1)

22 - 24wrzesień

Cremona, WłochyCremona, Włochy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Cremona

27 - 29wrzesień

Circuit Ricardo TormoCircuit Ricardo Tormo

Tormo (Hiszpańska F4)

28 - 29wrzesień

Rogoźno, PolskaRogoźno, Polska

Motorowodne Mistrzostwa Europy

28wrzesień

Toruń, PolskaToruń, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Chorwacja (Donji Kraljeviec) (1)

20październik

Circuit of the AmericasCircuit of the Americas

GP Stanów Zjednoczonych (F1)

24 - 27październik

Autodromo Hermanos RodriguezAutodromo Hermanos Rodriguez

GP Meksyku (F1)

31 - 03listopad

Autodromo Jose Carlos PaceAutodromo Jose Carlos Pace

GP Brazylii (F1)

08 - 10listopad

Circuit de Barcelona-CatalunyaCircuit de Barcelona-Catalunya

Barcelona (Hiszpańska F4)

21 - 23listopad

Streets of Las VegasStreets of Las Vegas

GP Las Vegas (F1)

28 - 01grudzień

Losail International CircuitLosail International Circuit

GP Kataru (F1)

05 - 08grudzień

Yas Marina CircuitYas Marina Circuit

GP Abu Zabi (F1)

24 - 25luty

KatarKatar

WEC w kategorii Hypercar (zespół "AF CORSE") - oficjalne testy

24 - 25luty

Jaworzyna KrynickaJaworzyna Krynicka

Puchar Świata w snowboardzie

24luty

Marrakesz, MarokoMarrakesz, Maroko

Maroko - Polska (Amp futbol) - 2. mecz

26luty

Sosnowiec, PolskaSosnowiec, Polska

Polska - Macedonia Północna (el. EuroBasket 2025)

29 - 02marzec

Bahrain International CircuitBahrain International Circuit

GP Bahrajnu (F1)

29 - 02marzec

SakhirSakhir

GP Bahrajnu (F3)

01 - 03marzec

Balige - Jezioro Toba, IndonezjaBalige - Jezioro Toba, Indonezja

F1H2O UIM | Grand Prix Indonezji

01 - 03marzec

Glasgow, SzkocjaGlasgow, Szkocja

19. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce

02 - 03marzec

Lahti, FinlandiaLahti, Finlandia

PŚ w skokach narciarskich w Lahti

02marzec

KatarKatar

WEC - 1812 km Kataru

02 - 03marzec

Kraków, PolskaKraków, Polska

TAURON Puchar Polski Mężczyzn 2024

07 - 09marzec

Jeddah Street CircuitJeddah Street Circuit

GP Arabii Saudyjskiej (F1)

09 - 10marzec

Oslo, NorwegiaOslo, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Oslo

12 - 13marzec

Trondheim, NorwegiaTrondheim, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Trondheim

16 - 17marzec

Vikersund, NorwegiaVikersund, Norwegia

PŚ w skokach narciarskich w Vikersund

16 - 17marzec

Lublin, PolskaLublin, Polska

Puchar Europy we wspinaczce sportowej

16 - 17marzec

Nysa, PolskaNysa, Polska

TAURON Puchar Polski Kobiet 2024

21marzec

Warszawa, PolskaWarszawa, Polska

Polska - Estonia (Baraże Euro 2024)

22 - 24marzec

Planica, SłoweniaPlanica, Słowenia

PŚ w skokach narciarskich w Planicy

22 - 24marzec

Melbourne Grand Prix CircuitMelbourne Grand Prix Circuit

GP Australii (F1)

22 - 24marzec

Albert ParkAlbert Park

GP Australii (F3)

29 - 31marzec

Prowincja Ui Nhon – Bindh Dinh, WietnamProwincja Ui Nhon – Bindh Dinh, Wietnam

F1H2O UIM | Grand Prix Binh Dinh

05 - 14kwiecień

HongkongHongkong

Turniej kwalifikacyjny do IO 2024 w koszykówce 3x3 kobiet

05 - 07kwiecień

SuzukaSuzuka

GP Japonii (F1)

06 - 07kwiecień

Kraków, PolskaKraków, Polska

Turniej towarzyski z udziałem reprezentacji Polski w Amp Futbolu

21kwiecień

Shanghai International CircuitShanghai International Circuit

GP Chin (F1)

27kwiecień

Donji Kraljeviec, ChorwacjaDonji Kraljeviec, Chorwacja

FIM Speedway Grand Prix - Chorwacja (Donji Kraljeviec)

04 - 05maj

Nassau, BahamyNassau, Bahamy

World Athletics Relays (lekkoatletyka) w Nassau

05maj

Miami International AutodromeMiami International Autodrome

GP Miami (F1)

10 - 12maj

Circuito de NavarraCircuito de Navarra

Navarra (Hiszpańska F4)

11maj

Warszawa, PolskaWarszawa, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Warszawa)

14 - 19maj

Antalya, TurcjaAntalya, Turcja

I turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

17 - 19maj

ImolaImola

GP Emilii-Romanii (F1)

17 - 19maj

ImolaImola

GP Emilii-Romanii (F3)

18 - 19maj

Jedovnice, CzechyJedovnice, Czechy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Jedovnice

18maj

Landshut, NiemcyLandshut, Niemcy

FIM Speedway Grand Prix - Niemcy (Landshut)

22 - 26maj

Antalya, TurcjaAntalya, Turcja

I turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

23 - 26maj

Monte CarloMonte Carlo

GP Monako (F3)

24 - 26maj

Monte CarloMonte Carlo

GP Monako (F1)

28 - 01czerwiec

Arlington, USAArlington, USA

II turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

01czerwiec

Praga, CzechyPraga, Czechy

FIM Speedway Grand Prix - Czechy (Praga)

01 - 08czerwiec

Haute-Savoie, FrancjaHaute-Savoie, Francja

Mistrzostwa Europy w Amp Futbolu

04 - 08czerwiec

Fukuoka, JaponiaFukuoka, Japonia

II turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

06 - 12czerwiec

Rzym, WłochyRzym, Włochy

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce

07 - 09czerwiec

Circuit Gilles-VillenueveCircuit Gilles-Villenueve

GP Kanady (F1)

07 - 09czerwiec

Algarve International CircuitAlgarve International Circuit

Algarve (Hiszpańska F4)

11 - 16czerwiec

HongkongHongkong

III turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet

14 - 16czerwiec

Olbia Sardynia, WłochyOlbia Sardynia, Włochy

F1H2O UIM | Grand Prix Włoch

14 - 16czerwiec

Boretto, WłochyBoretto, Włochy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Boretto

15czerwiec

Maliila, SzwecjaMaliila, Szwecja

FIM Speedway Grand Prix - Szwecja (Maliila)

19 - 23czerwiec

Lublana, SłoweniaLublana, Słowenia

III turniej fazy zasadniczej siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn

21czerwiec

Bydgoszcz, PolskaBydgoszcz, Polska

6. Memoriał Ireny Szewińskiej

21 - 23czerwiec

BarcelonaBarcelona

GP Hiszpanii (F3)

23czerwiec

Circuit de Barcelona-CatalunyaCircuit de Barcelona-Catalunya

GP Hiszpanii (F1)

27 - 29czerwiec

Bydgoszcz, PolskaBydgoszcz, Polska

100. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce

28 - 30czerwiec

Żnin, PolskaŻnin, Polska

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Żnin

28 - 30czerwiec

Red Bull RingRed Bull Ring

GP Austrii (F3)

29czerwiec

Gorzów Wielkopolski, PolskaGorzów Wielkopolski, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Gorzów Wielkopolski)

30czerwiec

Red Bull RingRed Bull Ring

GP Austrii (F1)

02 - 07lipiec

Walencja, HiszpaniaWalencja, Hiszpania

Turniej kwalifikacyjny do IO 2024 w koszykówce mężczyzn

05 - 07lipiec

SilverstoneSilverstone

GP Wielkiej Brytanii (F3)

05 - 07lipiec

Circuit Paul RicardCircuit Paul Ricard

Paul Ricard (Hiszpańska F4)

07lipiec

SilverstoneSilverstone

GP Wielkiej Brytanii (F1)

19 - 21lipiec

HungaroringHungaroring

GP Węgier (F3)

21lipiec

HungaroringHungaroring

GP Węgier (F1)

24 - 10sierpień

Paryż, FrancjaParyż, Francja

Letnie Igrzyska Olimpijskie

26 - 28lipiec

Spa-FrancorchampsSpa-Francorchamps

GP Belgii (F1)

26 - 28lipiec

Spa-FrancorchampsSpa-Francorchamps

GP Belgii (F3)

28 - 29lipiec

Circuito de JerezCircuito de Jerez

Jerez (Hiszpańska F4)

17sierpień

Cardiff, Wielka BrytaniaCardiff, Wielka Brytania

FIM Speedway Grand Prix - Wielka Brytania (Cardiff)

23 - 25sierpień

ZandvoortZandvoort

GP Holandii (F1)

25sierpień

Chorzów, PolskaChorzów, Polska

Memoriał im. Kamili Skolimowskiej w Chorzowie

30 - 01wrzesień

Autodromo Nazionale MonzaAutodromo Nazionale Monza

GP Włoch (F1)

30 - 01wrzesień

MonzaMonza

GP Włoch (F3)

30 - 01wrzesień

MotorLand AragonMotorLand Aragon

Aragon (Hiszpańska F4)

31sierpień

Wrocław, PolskaWrocław, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Polska (Wrocław)

07wrzesień

Ryga, ŁotwaRyga, Łotwa

FIM Speedway Grand Prix - Łotwa (Ryga)

13 - 14wrzesień

Bruksela, BelgiaBruksela, Belgia

Finał lekkoatletycznej Diamentowej Ligi

13 - 15wrzesień

Baku City CircuitBaku City Circuit

GP Azerbejdżanu (F1)

14wrzesień

Vojens, DaniaVojens, Dania

FIM Speedway Grand Prix - Dania (Vojens)

20 - 22wrzesień

Marina Bay Street CircuitMarina Bay Street Circuit

GP Singapuru (F1)

22 - 24wrzesień

Cremona, WłochyCremona, Włochy

Hydro GP (Mistrzostwa Świata) - Cremona

27 - 29wrzesień

Circuit Ricardo TormoCircuit Ricardo Tormo

Tormo (Hiszpańska F4)

28 - 29wrzesień

Rogoźno, PolskaRogoźno, Polska

Motorowodne Mistrzostwa Europy

28wrzesień

Toruń, PolskaToruń, Polska

FIM Speedway Grand Prix - Chorwacja (Donji Kraljeviec) (1)

20październik

Circuit of the AmericasCircuit of the Americas

GP Stanów Zjednoczonych (F1)

24 - 27październik

Autodromo Hermanos RodriguezAutodromo Hermanos Rodriguez

GP Meksyku (F1)

31 - 03listopad

Autodromo Jose Carlos PaceAutodromo Jose Carlos Pace

GP Brazylii (F1)

08 - 10listopad

Circuit de Barcelona-CatalunyaCircuit de Barcelona-Catalunya

Barcelona (Hiszpańska F4)

21 - 23listopad

Streets of Las VegasStreets of Las Vegas

GP Las Vegas (F1)

28 - 01grudzień

Losail International CircuitLosail International Circuit

GP Kataru (F1)

05 - 08grudzień

Yas Marina CircuitYas Marina Circuit

GP Abu Zabi (F1)

ZAWODNICY

Robert Kubica

Największe sukcesy w karierze

  • Rajdowe Mistrzostwo Świata w klasie WRC2 2013
  • 4. miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata Formuły 1 2008
  • Zwycięstwo w Grand Prix Kanady F1 2008
WIĘCEJ

Kuba Przygoński

Największe sukcesy w karierze

  • 4. miejsce w rajdzie Dakar 2019
  • Puchar Świata w Rajdach Cross Country 2018
  • Mistrz Polski w drifcie 2015, 2017, 2018
WIĘCEJ

Bartosz Zmarzlik

Największe sukcesy w karierze

  • Indywidualne Mistrzostwo Świata 2019, 2020 i 2022
  • Sportowiec roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” 2019
  • Brązowy (2018) i srebrny (2016) medalista IMŚ
WIĘCEJ

Mikołaj Marczyk

Największe sukcesy w karierze

  • Podium Rajdu Portugalii i Rajdu Finlandii w klasie WRC 2 Junior
  • Zwycięstwo w 78. ORLEN Rajdzie Polski 2022
  • Zwycięstwo w Rajdzie Barbórka 2022
WIĘCEJ

Bartłomiej Marszałek

Największe sukcesy w karierze

  • 5 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata F1H20 - 2019 r.
  • Brązowy medal mistrzostw świata łodzi endurance w klasie s-2000 - 2013 r.
  • 5 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Formuły 2 -2010 r.
WIĘCEJ

Martin Prokop

Największe sukcesy w karierze

  • Mistrz serii Junior WRC 2009
  • 2. miejsce w klasyfikacji PWRC 2009
  • 3. miejsce w klasyfikacji SWRC 2010 i 2011
WIĘCEJ

Kacper Sztuka

Największe sukcesy w karierze

  • Mistrz Włoskiej Formuły 3 2023
  • Mistrz Champions of the Future (Winter Series) 2022
  • Mistrz Champions of the Future (Winter Series) 2022
WIĘCEJ

Kajetan Kajetanowicz

Największe sukcesy w karierze

  • Rajdowy Mistrz Świata WRC2 Challenger 2023
  • Dwukrotny Rajdowy Wicemistrz Świata WRC2 2019 i WRC3 2021
  • Trzeci najszybszy kierowca WRC3 2020 i WRC2 Open 2022
WIĘCEJ

Kacper Wróblewski

Największe sukcesy w karierze

  • Wicemistrz Słowacji w klasyfikacji generalnej w sezonie 2020
  • Zwycięzca cyklu Tarmac Masters 2020 w klasie PRO
  • Mistrzostwo Polski w klasyfikacji 2WD w sezonie 2018
WIĘCEJ

Maciej Giemza

Największe sukcesy w karierze

  • 17. miejsce w Rajdzie Dakar 2020
  • 10. miejsce w Silk Way Rally 2019
  • Puchar Świata Cross Country w klasyfikacji juniorów 2017, 2018
WIĘCEJ

Mateusz Kaprzyk

Największe sukcesy w karierze

  • Kartingowe Mistrzostwo Polski w 2017 roku
WIĘCEJ

Kamil Wiśniewski

Największe sukcesy w karierze

  • 3 miejsce w Rajdzie Dakar 2022
  • 5 miejsce w Rajdzie Dakar 2020
  • Zwycięstwo w Rajdzie Dakar w klasyfikacji 4x4 2017, 2018, 2019
WIĘCEJ

ORLEN Grupa Akrobacyjna „Żelazny”

Największe sukcesy w karierze

  • I, III i V miejsce - 54. Mistrzostwa Polski w Akrobacji Samolotowej w Toruniu
  • I, II i III miejsce - Puchar Polski w Akrobacji Samolotowej im. Lecha Marchelewskiego
WIĘCEJ

Wójcik Racing Team

Największe sukcesy w karierze

WIĘCEJ

Karol Kręt

Największe sukcesy w karierze

  • 1. miejsce Porsche Sports Cup Deutchland 2023
  • 3. miejsce Porsche Sports Cup Deutschland 2022
  • 4-krotny kartingowy mistrz Polski
WIĘCEJ

Maciej Gładysz

Największe sukcesy w karierze

  • Mistrz Champions of the Future (Winter Series)
  • Mistrz FIA Karting Academy Trophy
  • Mistrz WSK Open Cup
WIĘCEJ

Patrycja Bereznowska

Największe sukcesy w karierze

  • Indywidualne Mistrzostwo Świata w biegu 24-godzinnym (2017)
  • Indywidualne Mistrzostwo Europy w biegu 24-godzinnym (2018, 2022)
  • Drużynowe Mistrzostwo Świata w biegu 24-godzinnym (2023)
WIĘCEJ

Małgorzata Hołub-Kowalik

Największe sukcesy w karierze

  • Złoty medal na IO w Tokio 2020 w sztafecie mieszanej 4 x 400 m
  • Srebrny medal na IO w Tokio 2020 w sztafecie 4 x 400 m
  • Złoty (Belgrad 2017, Glasgow 2019) i brązowy (Praga 2015, Toruń 2021) medal na halowych ME w sztafecie mieszanej 4 x 400 m
WIĘCEJ

Paweł Fajdek

Największe sukcesy w karierze

  • 5x złoty medal MŚ (Moskwa 2013, Pekin 2015, Londyn 2017, Doha 2019, Eugene 2022)
  • Złoty (Amsterdam 2016) i srebrny (Zurych 2014, Berlin 2018) medal ME
  • Brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio (2021)
WIĘCEJ

Aleksandra Mirosław

Największe sukcesy w karierze

  • Złoty medal mistrzostw świata (Innsbruck 2018 i Hachiōji 2019)
  • Brązowy medal mistrzostw świata (Gijon 2014, Moskwa 2021, Berno 2023)
  • Złoty medal mistrzostw Europy (Edynburg 2019 i Monachium 2022)
WIĘCEJ

Natalia Kaczmarek

Największe sukcesy w karierze

  • Złoty (sztafeta mieszana 4 x 400 m) i srebrny (sztafeta 4 x 400 m) medal olimpijski (Tokio 2021)
  • Srebrny medal MŚ w biegu na 400 m (Budapeszt 2023)
  • Złoty medal ME w sztafecie 4 x 400 m (Berlin 2018)
WIĘCEJ

Anita Włodarczyk

Największe sukcesy w karierze

  • 3 złote medale olimpijski (Londyn 2012, Rio de Janeiro 2016, Tokio 2021)
  • 4 złote medale MŚ (Berlin 2009, Moskwa 2013, Pekin 2015, Londyn 2017)
  • 4 złote (Helsinki 2012, Zurych 2014, Amsterdam 2016, Berlin 2018) i brązowy (Barcelona 2010) medal ME
WIĘCEJ

Dla mediów

Kontakt dla mediów

Łukasz Franiak – lukasz.franiak@orlen.pl